Poľnohospodárstvo, poľnohospodárska technika, stroje
FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Užívateľské skupiny   Registrácia   Nastavenia   Súkromné správy 
 Prihlásenie
Obsah fóra agroserver.sk -> Voľná téma -> Založenie farmy
Autor Správa
Viktor223



Založený: 07 apríl 2012
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: So apríl 07, 2012 7:47 pm    Predmet: Založenie farmy Odpovedať s citátom

Nazdar farmári. Mám na vás všetkých otázku. Pracoval som na farme v zahraničí - konkrétne vo Švajčiarsku, chov mäsového hovädzieho dobytka. A tak ma napadlo a dokonca začínam o tom vážne uvažovať že po návrate na Slovensko začnem tiež týmto štýlom. V podstate nemám nič len nejaký počiatočný vstupný kapitál plus nejaké pozemky. Takže neviem aky to bude mať u mňa rozbeh. Preto by som vás všetkých skúsenejších poprosil o všetky možné rady s týmto súvisiace.
Teda akú mám šancu uspieť, na čo všetko mám myslieť, aké môžem dostať dotácie z EÚ, a proste úplne ale úplne všetko na čo si len spomeniete.
Vítam každú dobrú radu.
PS. práce sa nebojím. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
FrankJScott



Založený: 22 január 2020
Príspevky: 109
Bydlisko: UK

PríspevokZaslal: Št január 23, 2020 8:33 pm    Predmet: Big fan of this blog, so thank you for your efforts! Odpovedať s citátom

Love this blog Smile Btw, if anyone is interested in top tv casting devices, I highly suggest a few useful blogs such as tv streaming free and tv stream , it's great! You may as well also try casting television chile and tv casting agencies in scotland or even lethal weapon tv cast with mash tv cast .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď   
Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Obsah fóra agroserver.sk
Strana 1 z 1
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group

Administrácia a hosting Neobyte webdesign