Poľnohospodárstvo, poľnohospodárska technika, stroje
FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Užívateľské skupiny   Registrácia   Nastavenia   Súkromné správy 
 Prihlásenie
Obsah fóra agroserver.sk -> Voľná téma -> Prepačte, zabudol som sa hned predstaviť tu ako novy člen
Autor Správa
VladimirSRB



Založený: 12 december 2010
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 12:21 am    Predmet: Prepačte, zabudol som sa hned predstaviť tu ako novy člen Odpovedať s citátom

Pozdrav všetkym! Ja som Vladimir z Kikinde(Srbsko) a obrabam 6ha pôde. Z tychto 6 ha 4,5 je moje,a ostatno je zakup. Pasovisko nemam, každa zem je tu na orbu. Chovam niekoľko kôz, svine a sliepky. Mam traktor Vladimirec VTZ T-25A (23 kw) a všetko ostatne čo potrebuje jeden mini-farmar tu. Mam v plane kupiť ešte pôdu(aspon 10ha) a ešte jedniho mocnejšeho "Rusa".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
CBS



Založený: 20 apríl 2008
Príspevky: 157
Bydlisko: okres Levice

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 2:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte raz ťa vítam na fóre. Jedna otázočka, máš popri tomto hospodárstve ešte aj nejakú prácu(zamestnanie) alebo sa z toho dá vyžiť?
Trocha sa predstavím aj ja: zatiaľ ešte študujem, brat popri zamestnaní obrába 50 ha ornej pôdy a 50 ha lesa, tak mu pomáham, koľko sa dá. O technike sa nebudem veľmi rozpisovať, máme plno strojov od traktorov až po obilný kombajn. Rodičia chovali kravu, ale sme s tým skončili asi pred pol rokom, ešte chováme svine, zajace a pár sliepok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
VladimirSRB



Založený: 12 december 2010
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 12:28 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak, ešte raz dakujem Smile Neviem ako sa to dostalo tu. Ja som to chcel napisať v teme "Nový uživateľ.
Normalne že sa z toho čo mam ako polnohospodar neda žit spôsobom akim sme sa naučili. Som zamestany ako učiťeľ ale moja manželka je nezamestana. Preto ona robi s kozamy a predava kozie mlieko, syr, kefir. Dokonca chorý ľudia beru aj srvatku. Z plodyn ne držim len kukuricu, pšenicu, jačmeň a slnečnicu ako väčšina tu. Som drobny polnohospodar a snažim sa experimentovať s inymi plodinami ako na priklad kukurica čo puka ked sa praži, biela kukurica, horčica, ovos, rôž, hrášok...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
FrankJScott



Založený: 22 január 2020
Príspevky: 109
Bydlisko: UK

PríspevokZaslal: Št január 23, 2020 8:51 pm    Predmet: I love this article, so big thanks for the effort! Odpovedať s citátom

Always checking this blog Smile Btw, if anyone is looking for top tv streaming devices, I highly recommend a few related sites such as baywatch tv cast and television streaming boxes , it's excellent! You may as well also try television casting agencies and free tv streaming or even casting to tv app with casting television argentina .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď   
Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Obsah fóra agroserver.sk
Strana 1 z 1
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group

Administrácia a hosting Neobyte webdesign