Poľnohospodárstvo, poľnohospodárska technika, stroje
FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Užívateľské skupiny   Registrácia   Nastavenia   Súkromné správy 
 Prihlásenie
Obsah fóra agroserver.sk -> Voľná téma -> Halo, co je s Vami
Autor Správa
Samorost



Založený: 02 apríl 2008
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Ut jún 24, 2008 10:55 am    Predmet: Halo, co je s Vami Odpovedať s citátom

Kde ste vsetci? Idem na par dni na dovolenku a vy normalne zleniviete. Alebo ze by ste boli aj vy na dovolenke? Twisted Evil Napiste kam idete alebo kde ste boli, ved nemozte predsa stale sediet v traktore a makat. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
CBS



Založený: 20 apríl 2008
Príspevky: 157
Bydlisko: okres Levice

PríspevokZaslal: St jún 25, 2008 6:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kua chľapi galiba, prečo sú tu všetci taký skúpi na slovo, toto je dyskusné fórum a viesť monológ, ešte tak zle ma tom niesom Evil or Very Mad ľudia hodťe sem niečo, keď aj o tej dovolenke Surprised
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
rotez



Založený: 24 máj 2008
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Št júl 03, 2008 9:26 pm    Predmet: píšem, píšeš, píšeme Odpovedať s citátom

veru, je tu prázdno, oproti iným fóram. Sad , ale keď že som tu registrovaný aj ja, tak to je aj moja "vina". tak ju idem začať odčiňovat, a zlepšovať aktivitu Smile .
ja na dovolenku nechodím, zatiaľ Very Happy , chodím na brigádu. peniažky mi treba, keďže študujem. a sem tam "ďobnem" do mojho Majora Wink, minule som spravil novú "elektriku", ešte ju musím dokončiť. (napr.: v starom regulátore napätia som našiel jeden tranzistor "stečený" od prepálenia, o centimeter dole Rolling Eyes ) chystám sa na väčšie opravy, renovácie, ale zatiaľ je to potroške. tak sa zatiaľ majte.
a nezabdnuti, píšte... aj Vy. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
CBS



Založený: 20 apríl 2008
Príspevky: 157
Bydlisko: okres Levice

PríspevokZaslal: Po august 18, 2008 8:08 pm    Predmet: Stand up! Odpovedať s citátom

Ľudia kde ste Question Všetci dovolenkujete? Ten kto ešte nepožal už žať nebude, ja som práve pricestoval z dovolenky, čakal som tu pohyb no nejak tu mŕtvo Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
giussepe



Založený: 03 apríl 2008
Príspevky: 5
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Po august 25, 2008 2:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozdravujem vsetkych boli ste na agrokomplexe ako sa vam tam pacilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
CBS



Založený: 20 apríl 2008
Príspevky: 157
Bydlisko: okres Levice

PríspevokZaslal: Ut august 26, 2008 10:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Referuj, bolo tam niečo nové? chodievam rok čo rok no teraz som to nejak nestihol. Aj si niečo nakúpil Laughing ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
giussepe



Založený: 03 apríl 2008
Príspevky: 5
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Št november 06, 2008 7:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim vsetkych boli ste niekto na vystave AGRO - TECH v Trencine oplatilo sa tam ist pozriet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Samorost



Založený: 02 apríl 2008
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Št november 06, 2008 10:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte,
Ja som bol na vystave v TN, ale musim povedat ze som bol dost sklamany. Bol som tam dnes. Bolo to v jednom velkom "stane", vysatvovalo tam asi 25 vystavovatelov a z toho bolo asi len 8 co sa tyka polnohospodarskej techniky. Boli tam nejaki vydavatelia casopisov a co bolo asi naj, tak CSOB Leasing tam mali velku HUMMER limuzinu. S kazdej znacky tam mali tak po jednom traktore a bolo tam strasne malo ludi. Takze pochybujem, ze aj vystavovatelia su spokojny s investovanymi peniazmi. No skratka AGROKOMPLEX bol hroza a dufal som ze nieco zazriem na AGROTECHu.
No viac modelov najdes tak tu nastranke ako si mohol vidiet tam. Ubohe
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MiGiHo



Založený: 02 apríl 2008
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Št november 06, 2008 11:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Caute, dlho tu bolo ticho, asi vela roboty na poliach. Cool

Samorost ma pravdu, ta vystava nestala ani za zmienku v nejakom casopise.
Bud o nej ludia nevedeli, alebo vedeli ze tam nic nebude. Velmi malo vystavovatelov a z ubohym prevedenim. Napriklad Zetor mal tusim jeden traktor vonku a jeden vnutri. Co do vyzoru to bolo vsetko ako "doba kamenna" a co do obsahu asi tiez. To vyzeralo ako keby sme zacali len vyrabat prve stroje a teraz ich ideme obdivovat. Nic tam nebolo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ToHubi



Založený: 02 apríl 2008
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Št november 06, 2008 11:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

To som chcel ist na vystavu a stale som vahal, no asi dobre ze som nesiel.
Aj znamy mi hovoril, ze vystavu presiel za 20 min. Tak to asi naozaj nebolo nic moc. Mali by to zrusit tie vystaviska, uz to vobec neplni tu ulohu ako volakedy. Myslim, ze aj tato oblast prechadza do internetovej verzie. Kazdy si asi radsej pozrie stroj na internete, porovna z druhym a ked sa rozhodne pre typ, pojde si ho pozriet priamo k predajcovi. Zial na Slovensku su firmy z tejto oblasti este trochu "zaostale" co sa tyka internetovej komunikacie z klientom. Vyhovaraju sa, ze polnohospodari nevedia pracovat z pc a je to stara skola. Ale oni si neuvedomuju, ze tu "staru skolu" strieda nova, mladsia a ti uz co to o pc vedia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
CBS



Založený: 20 apríl 2008
Príspevky: 157
Bydlisko: okres Levice

PríspevokZaslal: Ne november 09, 2008 10:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Výstavy sú klasika, na internete musíš všetko hľadať, len to je na hanbu, že hlavné parametre a cenu nevie niekedy ani samotný dealer a rok čo rok je to horšie Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď   
Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Obsah fóra agroserver.sk
Strana 1 z 1
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group

Administrácia a hosting Neobyte webdesign