Poľnohospodárstvo, poľnohospodárska technika, stroje
FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Užívateľské skupiny   Registrácia   Nastavenia   Súkromné správy 
 Prihlásenie
Obsah fóra agroserver.sk -> Traktory -> Zetor 5245
Autor Správa
wintrej



Založený: 09 apríl 2008
Príspevky: 47

PríspevokZaslal: Ne máj 04, 2008 3:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tomas napísal:
no to je asi ako so vsetkymi traktormi. Ak robil v lese tak by som ho nekupoval. Mozno aj kupit nejaky z dovozu a potom zohnat cisla. Tie byvaju vacsinou v celkom dobrom stave. My sme kupili taku 5748. Sice nejako vabne nevypadala ale bolo ny nej vydiet ze viacej stala ako robila tak sme ju trosku namalovali, spravili mensie opravy, dali nove gumy, zohnali cisla a je ako nova . Neviem ja by som to takto skusil.

Zohnať dovoz, potom čisla a ešte aj opraviť nie je to trochu viacej než len do traktora v super stave osadiť motor po GO?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
CBS



Založený: 20 apríl 2008
Príspevky: 157
Bydlisko: okres Levice

PríspevokZaslal: Po máj 05, 2008 2:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani ja by som nepredával a nekupoval, najmä keď už máš druhý motor, toto máš tak na dobrý deň práce a vieš čo máš. Len ma zaujíma ako vyriešiš problém z dokladmy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
wintrej



Založený: 09 apríl 2008
Príspevky: 47

PríspevokZaslal: Po máj 05, 2008 3:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

CBS napísal:
Ani ja by som nepredával a nekupoval, najmä keď už máš druhý motor, toto máš tak na dobrý deň práce a vieš čo máš. Len ma zaujíma ako vyriešiš problém z dokladmy

Je to praca na vikend v klude.S dokladmy neni čo riešiť motor sa neeviduje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas



Založený: 01 máj 2008
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: Ut máj 06, 2008 7:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

wintrej napísal:
tomas napísal:
no to je asi ako so vsetkymi traktormi. Ak robil v lese tak by som ho nekupoval. Mozno aj kupit nejaky z dovozu a potom zohnat cisla. Tie byvaju vacsinou v celkom dobrom stave. My sme kupili taku 5748. Sice nejako vabne nevypadala ale bolo ny nej vydiet ze viacej stala ako robila tak sme ju trosku namalovali, spravili mensie opravy, dali nove gumy, zohnali cisla a je ako nova . Neviem ja by som to takto skusil.

Zohnať dovoz, potom čisla a ešte aj opraviť nie je to trochu viacej než len do traktora v super stave osadiť motor po GO?


To som ti len opisal sposob ktory je podla mna najvyhodnejsi aj ked urcite nie najjednoduhsi a najrychlejsi. Jasne ze nemozes cakat ze traktor v piatok predas a v pondelok uz budes mat novy ale je to sposob pri ktorom ked dobre predas a dobre kupis aj nieco usetris. Takto si dal za motor predpokladam min. okolo 30000 ked je po GO a este ta nieco budu stat diely aby ti to vsetko pasovalo. Ale uznavam ze je to rychlejsie ako traktor predat a iny kupit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wintrej



Založený: 09 apríl 2008
Príspevky: 47

PríspevokZaslal: Ut máj 06, 2008 8:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tomas napísal:
wintrej napísal:
tomas napísal:
no to je asi ako so vsetkymi traktormi. Ak robil v lese tak by som ho nekupoval. Mozno aj kupit nejaky z dovozu a potom zohnat cisla. Tie byvaju vacsinou v celkom dobrom stave. My sme kupili taku 5748. Sice nejako vabne nevypadala ale bolo ny nej vydiet ze viacej stala ako robila tak sme ju trosku namalovali, spravili mensie opravy, dali nove gumy, zohnali cisla a je ako nova . Neviem ja by som to takto skusil.

Zohnať dovoz, potom čisla a ešte aj opraviť nie je to trochu viacej než len do traktora v super stave osadiť motor po GO?


To som ti len opisal sposob ktory je podla mna najvyhodnejsi aj ked urcite nie najjednoduhsi a najrychlejsi. Jasne ze nemozes cakat ze traktor v piatok predas a v pondelok uz budes mat novy ale je to sposob pri ktorom ked dobre predas a dobre kupis aj nieco usetris. Takto si dal za motor predpokladam min. okolo 30000 ked je po GO a este ta nieco budu stat diely aby ti to vsetko pasovalo. Ale uznavam ze je to rychlejsie ako traktor predat a iny kupit.

To ano stalo to niečo všetko ale vyplatilo sa to. Budem mať s toho v podstate nový traktor.Motor,spojky,pneu,brzdy,nova kapotaž a nakoniec aj lak.To by som na dovoze nemal.A otazka je za čo to človek preda a kupi a v akom je to stave.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas



Založený: 01 máj 2008
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: St máj 07, 2008 4:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

to je pravda na dobru ponuku treba chvilu pockat. Ale ked ta nic netlaci a vies co to aj zohnat a opravit tak sa da celkom pekne zarobit. A uz si vymenil ten motor a tie ostatne veci? Vsetko sedelo bez problemov?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Samorost



Založený: 02 apríl 2008
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Št máj 08, 2008 1:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

wintrej: comu sa vlastne venujes? si samostatny hospodar, alebo pracujes u niekoho?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wintrej



Založený: 09 apríl 2008
Príspevky: 47

PríspevokZaslal: Št máj 08, 2008 2:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Samorost napísal:
wintrej: comu sa vlastne venujes? si samostatny hospodar, alebo pracujes u niekoho?

Traktor je môj milačik, používam ho pre vlastnú potrebu.oranie, rozrabanie,sadenie zemiakov,snehova radlica,v doprave s 5tonou.Stavebnictve. A na ťažbu palivového dreva v navijaku.
Takže ma neživý skorej ja živým traktor...xixi Ale bez neho si neviem predstaviť život. Je to parada chodiť na tom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wintrej



Založený: 09 apríl 2008
Príspevky: 47

PríspevokZaslal: Št máj 08, 2008 3:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tomas napísal:
to je pravda na dobru ponuku treba chvilu pockat. Ale ked ta nic netlaci a vies co to aj zohnat a opravit tak sa da celkom pekne zarobit. A uz si vymenil ten motor a tie ostatne veci? Vsetko sedelo bez problemov?

Ano je to tak všetko ma svoj čas a aj na dobrý motor som si musel vyše pol roka počkať a stál ma kopec usilia.Motor prehazdujem na buduci vikend tak sa už neviem dočkať.Potom napišem ako to dopadlo a aj nejaké videa budú aký to ma zvuk.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wintrej



Založený: 09 apríl 2008
Príspevky: 47

PríspevokZaslal: Št máj 08, 2008 3:01 pm    Predmet: l... Odpovedať s citátom

l...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
CBS



Založený: 20 apríl 2008
Príspevky: 157
Bydlisko: okres Levice

PríspevokZaslal: St máj 14, 2008 1:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcel by som vediet aký naviják používaš v dreve? Predpokladám že ho máš zavesený v trojbodovom závese. Je to továrenský, alebo z neiečoho prispôsobený?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
MiGiHo



Založený: 02 apríl 2008
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: St máj 14, 2008 1:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

wintrej mas aj tuning? (necudoval by som sa), posli foto svojho ZETORa
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas



Založený: 01 máj 2008
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: St máj 14, 2008 4:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

CBS napísal:
Chcel by som vediet aký naviják používaš v dreve? Predpokladám že ho máš zavesený v trojbodovom závese. Je to továrenský, alebo z neiečoho prispôsobený?


Myslite ze je lepsi navijak do 3-bodu alebo priamu na traktor ako TUN-40?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
CBS



Založený: 20 apríl 2008
Príspevky: 157
Bydlisko: okres Levice

PríspevokZaslal: St máj 14, 2008 6:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Určite sú montované navijaky lepšie lebo sú pevnou súčasťou traktora a bubon bližšie k zadnej náprave, ale tým stráca traktor všestranné využitie. Navijak v trojbodovom závese ľahko odopneš, ale pri práci s ním dostávajú ramená dosť zabrať. Pre obhospodarovanie pár ha lesa stačí, no určiťe ho nekúpi súkromník, ktorý sa živí iba ťažbou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
wintrej



Založený: 09 apríl 2008
Príspevky: 47

PríspevokZaslal: St máj 14, 2008 9:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

CBS napísal:
Chcel by som vediet aký naviják používaš v dreve? Predpokladám že ho máš zavesený v trojbodovom závese. Je to továrenský, alebo z neiečoho prispôsobený?

Ahoj navijak mám zo zilla do trojbodu ak sa sem budu dat niekedy dávať fotky tak sem pridám. Robi sa mi s ním dobre mám zubovu spojku ovladany vzduchovým valcom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď   
Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Obsah fóra agroserver.sk
Strana 3 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group

Administrácia a hosting Neobyte webdesign