Poľnohospodárstvo, poľnohospodárska technika, stroje
FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Užívateľské skupiny   Registrácia   Nastavenia   Súkromné správy 
 Prihlásenie
Obsah fóra agroserver.sk -> Plodiny -> Pestovanie Slovenskeho cesnaku
Autor Správa
molzeter



Založený: 06 august 2012
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Po august 06, 2012 10:45 am    Predmet: Pestovanie Slovenskeho cesnaku Odpovedať s citátom

Dobry den, mam zaujem pestovat slovensky cesnak.

K tomuto napadu som sa dostal asi pred mesiacom, ked mi po tyzdni kupeny cinsky cesnak zhnil. Kedze niesom polnohospodar, pracujem v inej oblasti, rad by som sa spojil s nejakym mensim pestovatelom inych komodit, ktory ma technologicke zazemie - stroje. Investicie mam. Plan je na zaciatok 1 - 5 ha.
Pokial mate niekto zaujem o spolupracu, napiste. Zapadne slovensko.
Myslim ze toto pestovanie je v sucasnosti celkom vynosne. Prepocitaval som naklady a vynosy, na malych vymerach je mozne dosiahnut dobry zisk. Rovnako niektore ine plodiny, ktore sa k nam dovazaju, ale to az neskorsie. Dopyt po domacom cesnaku bude stupat nadalej, kedze v sucasnosti je to nedostupny tovar, vymery cesnaku na slovensku su dost male. Cesnak vyzaduje viac ludskej prace ako ine komodity, ale to sa da eliminovat strojmi na to urcenymi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
FrankJScott



Založený: 22 január 2020
Príspevky: 109
Bydlisko: UK

PríspevokZaslal: Št január 23, 2020 12:32 pm    Predmet: I love this post, so big thanks for the time spent! Odpovedať s citátom

Love checking this page Smile Btw, if anyone is interested in top tv casting devices, I highly recommend a few related articles such as television casting apps , tv streaming sites 2019 and stream television reddit , it's great! Failing that, try casting television chile , tv stream live and connecting phone to television casting or even reality television casting , tv streaming uk and daystar television stream .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď   
Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Obsah fóra agroserver.sk
Strana 1 z 1
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group

Administrácia a hosting Neobyte webdesign