Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
AgroServer | AgroExpo | AgroFórum

ISSN 1338-399X   Dnes je 26. 1. 2020, meniny oslavuje: , zajtra
Top panel

Týždenník Farmár 31/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 31 – týždenník pre slovenský vidiek vychádza vo štvrtok 27. novembra. V Horúcej téme sme sa pozreli na konkrétne problémy cestnej infraštruktúry, do ktorej majú natiecť miliardy eur. Nazreli sme aj do prosperujúcej obce, v ktorej žijú Slováci i Maďari, no na „národnostných problémoch“ politikov v parlamente sa iba smejú.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 30/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 30 – týždenník pre slovenský vidiek vychádza vo štvrtok 20. novembra. Aj na Slovensku máme výnimočnú kaplnku, ktorú odborníci prirovnávajú k Sixtínskej. Viete, kde ju nájdete?

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 29/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 29 – týždenník pre slovenský vidiek vychádza vo štvrtok 11. novembra. V roku 1989 sa na Slovensku chovalo 559-tisíc dojníc, vlani už iba 180-tisíc. Analyzujeme teda príčiny likvidácie dojníc na Slovensku. Vodná slalomárka Elena Kaliská, jeden z najúspešnejších športovcov Slovenska, nám dovolila nahliadnuť do svojho súkromia. Svetová finančná kríza naďalej zúri, a tak sme zisťovali, aké škody ešte môže napáchať na Slovensku.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 28/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 28 – týždenník pre slovenský vidiek, nájdete na pultoch v prvý novembrový štvrtok. Naším hosťom bol vidiečan Janko Kuric, podľa ktorého žije najviac vidiečanov v Bratislave. Ochranár prírody Juraj Lukáč tvrdí, že príroda v Tichej a Kôprovej doline si s lykožrútom poradí aj sama, ba o rok sa vraj ukážu aj dôkazy. Druhý dôchodkový pilier sa opäť otvára, a tak Farmár zisťoval, čo je pre občana vlastne lepšie.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 27/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 27 – týždenník pre slovenský vidiek, nájdete na pultoch vo štvrtok 30. októbra. Podrobne sme pre vás zmapovali návštevu britskej panovníčky Alžbety II., ktorá sa do sýtosti nabažila slovenských tradícií a folklóru. Najbližší víkend všetci venujeme našim zosnulým, a tak sme sa s psychológom Antonom Heretikom pozhovárali o tejto téme síce vážne, ale nie bez úsmevu.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 26/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 26 – týždenník pre slovenský vidiek – nájdete na pultoch vo štvrtok 23. októbra. Prinášame vám zaujímavý príbeh slovenského jablka roka – na našom trhu ho totiž nenájdete, zato v zahraničí sa po ňom idú potrhať. Hosť Farmára venoval svoj život vede a technike, pričom stále nemá dosť: Vyhľadáva „špičkové mozgy“ a pripravuje podujatie Hlava roka 2008.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 25/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Ďalšie, už 25. číslo časopisu Farmár – týždenníka pre slovenský vidiek, vychádza vo štvrtok 16. októbra. Zisťovali sme, aký je priamy dosah americkej hypotekárnej krízy na slovenský finančný systém. Dozviete sa tiež, že finalistka SuperStar Zdenka Predná nie je len skvelou speváčkou, ale má mimoriadne blízko k prírode a jej hodnotám.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 24/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 24 – týždenník pre slovenský vidiek nájdete na pultoch vo štvrtok 9. októbra. Našimi hosťami boli svetové športové veličiny, bratia Hochschornerovci, ktorí sú mimoriadne šikovní nielen pri vodnom slalome, ale aj pri výstavbe vlastných domov.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 23/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 23 – týždenník pre slovenský vidiek na Vás čaká na pultoch od štvrtka 2. októbra. Podrobne sme sa pozreli na aktuálne nečakané existenčné starosti 16 družstiev z Pohronia – odberateľ prestal platiť za mlieko a dlh za niekoľko mesiacov narástol na desiatky miliónov! Rodený Bratislavčan, spevák Peter Vašek, žije dnes na chalupe ďaleko od hlavného mesta. Vrátiť sa nechce ani za nič a chutia mu muchotrávky...

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 22/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Farmár – týždenník pre slovenský vidiek, vám vo štvrtok 25. septembra prináša už svoje 22. vydanie. Horúcou témou sa tentoraz stala architektonická tvár slovenského vidieka, ktorú mnohí maľujú naozaj divokými farbami... V Debate Farmára sa odborníci na čele s ministrom pôdohospodárstva podrobnejšie obzreli za žatvou, ktorá síce priniesla skôr starosti, no treba využiť aj núkajúce sa príležitosti.

» čítať ďalej


Zobrazujem 30 - 40 z 57 záznamov. Strana
Na začiatokSpäťĎalejNa koniec
Vyhľadávaniev článkoch
v inzerátoch


Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách na tejto stránke? Zadajte svoju emailovú adresu:Posledné komentáre
KomentárWILLIAM ANNIE Pred 10 hodinami:
Nemecká vláda finančne podporí roľníkov
Komentárberthier corinne Pred 22 hodinami:
Peniaze na nákup poľnohospodárskej techniky chýbajú
KomentárMichal Včera:
Kto má lúky, pasienky a nechová kozy, tak prichádza o podporu
Komentárflora Včera:
Ako sa stať farmárom
Komentárjovis espen Predvčerom:
Agrárny sektor potrebuje od rezortu čo najskôr finančnú pomoc
Komentárhelena 15-01-2020 02:37:43:
Takmer polovica produkcie potravinárskeho priemyslu sa vyhadzuje
Komentárhelena 15-01-2020 02:37:10:
Slovensku hrozí, že od mája príde o svoju pôdu
Komentárhelena 15-01-2020 02:36:38:
Mak so zvýšeným obsahom morfínu je pôvodom z ČR, na Slovensku bol iba balený
Komentárhelena 15-01-2020 02:36:22:
Nebezpečná huba, ktorá ničí banánovníky, sa šíri ďalej do sveta
Komentárhelena 15-01-2020 02:36:00:
Kontroly potravín v 1. štvrťroku 2014 odhalili 15,89 % nedostatkov
Inzercia
TOPlist
Bottom panel

© 2007 - 2017 všetky práva vyhradené! Obsah portálu je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis, šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Články uverejnené na Agroserveri neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.
Farby na stenu Farby, laky, omietky Košice