Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
AgroServer | AgroExpo | AgroFórum

ISSN 1338-399X   Dnes je 16. 10. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
Top panel

Týždenník Farmár 8/2009:

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 8 – týždenník pre slovenský vidiek, hľadajte na pultoch už od štvrtka 19. februára. Príjemným hosťom Farmára je tentoraz herečka Kamila Magálová, ktorá rozprávala otvorene o svojich radostiach i smútkoch, ba aj o objímaní stromov. Analýza vám tento týždeň vysvetlí, aká tvrdá je kontrola biopotravín u nás a tiež predstaví i výhody, ktoré vám môže priniesť ich konzumácia.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 6/2009

Agroserver Týždenník Farmár
Finančná i plynová kríza priniesli nečakaný, no veľký problém s papierom. V zberniach ho pribúda, no spracovatelia oň nejavia záujem. Farmár vám predstaví aj úžasnú mladú ženu, ktorá sa na „konci sveta“ v moravských horách živí poctivou furmaskou robotou. Viete, že využívanie biomasy šetrí milióny korún štátu i občanom?

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 07/2009

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 7 – týždenník pre slovenský vidiek na vás čaká na pultoch od štvrtka 12. februára. Finančná kríza viac či menej ovplyvňuje už takmer každú rodinu, mnohí dokonca strácajú schopnosť splácať. Zdá sa, že sa musíme opäť učiť šetreniu...

» čítať ďalej


Časopis Farmár č. 5

Agroserver Týždenník Farmár
Cena surového kravského mlieka u nás neustále klesá, rovnako ako spotreba mlieka a výrobkov z neho. Zostaneme bez slovenského mlieka? Hosťom je tentoraz osobitá autorka, dcéra skvelého spisovateľa, Veronika Šikulová. Europoslanec Peter Baco upozornil v aktuálnej analýze na päť agrárnych omylov Európskej únie, pričom poukázal aj na možné riešenia zhoršujúcej sa situácie.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 4/2009

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 4 – týždenník pre slovenský vidiek, nájdete na pultoch od štvrtka 22. januára. Ľudstvo akoby zatváralo oči pred potravinovou krízou, ktorá síce potichu, no stále viac rozťahuje chápadlá po celej planéte. Na tento veľký problém upozorňuje v analýze poslanec Európskeho parlamentu Peter Baco. Hosťom Farmára je populárna Marcela Laiferová, ktorá nám bez váhania prezradila správny recept na dobíjanie energie.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 03/2009

Agroserver Týždenník Farmár
Ani vo štvrtok 15. januára, keď ste už mohli nájsť na pultoch najnovší časopis Farmár č. 3 – týždenník pre slovenský vidiek, neprúdil na Slovensko plyn z Ruska. Rusko-ukrajinský spor a mrazivá kríza obrovských rozmerov postihuje celú Európu. Pod Tatrami sa stále bojuje. Komu teda naozaj patrí Štrbské pleso? Navštívili sme aj Kynceľovú, malú obec blízko Banskej Bystrice, kde šéfuje ani nie 30-ročná starostka. A naozaj priniesla nový vietor.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 1/2009

Agroserver Týždenník Farmár
Farmár vám praje len to najlepšie v roku 2009! Novoročný Farmár – časopis pre slovenský vidiek vás na pultoch poteší už 31. decembra. Nechýba v ňom sumár toho najdôležitejšieho, čo priniesol rok 2008 a poradí vám aj praktická príručka do vrecka Život s eurom. Priblížime vám príčiny, pre ktoré je hovädzina taká drahá, klesá jej spotreba a znižujú sa počty dobytka. Hosťom Farmára je kazateľ, spisovateľ, výtvarník, človek plný silných myšlienok – Daniel Pastirčák.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 34-35/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár – týždenník pre slovenský vidiek vyšiel vo štvrtok 18. decembra. Ide o vianočné dvojčíslo 34-35, tešiť sa teda môžete až na takmer 160 strán! Iba prednedávnom sa v Bratislave vylievalo mlieko do hnoja... Išlo o ďalší zúfalý protest poľnohospodárov, sužovaných krízou. Príjemnejším čítaním budú rady vinárskeho magnáta a gurmána, ktorý prezradí, aké vínko sa hodí k rôznym vianočným menu.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 33/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 33 – týždenník pre slovenský vidiek vychádza vo štvrtok 11. decembra. Pátrali sme po Stanislavovi Babinskom, kontroverznej postave, ktorú jedni považujú za kráľa, a iní za obeť Oravy. Aká je pravda? Hosťom Farmára je tentoraz Mária Kráľovičová, dáma par excelence, ktorá však hrdo tvrdí, že je sedliačka.

» čítať ďalej


Týždenník Farmár 32/2008

Agroserver Týždenník Farmár
Časopis Farmár č. 32 – týždenník pre slovenský vidiek nájdete na pultoch od štvrtka 4. decembra. Vinohradníkov čakajú ďalšie ťažké roky. Zisťovali sme, či sa slovenská kvalita naozaj utopí v lacnej nadprodukcii zo zahraničia. O tom, že limity a hranice sa dajú prekračovať, vás presvedčí cestovateľ, filmár a dobrodruh Pavol Barabáš.

» čítať ďalej


Zobrazujem 20 - 30 z 57 záznamov. Strana
Na začiatokSpäťĎalejNa koniec
Vyhľadávaniev článkoch
v inzerátoch


Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách na tejto stránke? Zadajte svoju emailovú adresu:Posledné komentáre
KomentárMarcy Albert Pred 4 hodinami:
Ako sa stať farmárom
KomentárElena Nino Pred 15 hodinami:
Nemecká vláda finančne podporí roľníkov
Komentárjohnmarco Včera:
Predaj poľnohospodárskej pôdy nezostane bez regulácie
Komentárdean brawell 11-10-2019 23:59:18:
Najkrajšie slovenské jablko dopestovali tento rok v Dubnici, hrušku v Opatovciach
KomentárOlivia Hugo 11-10-2019 21:27:32:
Agrárny sektor potrebuje od rezortu čo najskôr finančnú pomoc
KomentárMichal 11-10-2019 09:41:58:
Úvery agrosektoru stagnujú
KomentárAvant Group 07-10-2019 16:10:38:
Pre hrozbu afrického moru zlikvidovali v Maďarsku za dva týždne 500 ošípaných
KomentárAvant Group 07-10-2019 16:09:54:
Slovenskí hydinári sa obávajú, že trh zaplavia kurčatá z Ukrajiny
KomentárPani Weat Beatrice 04-10-2019 21:23:04:
Kto má lúky, pasienky a nechová kozy, tak prichádza o podporu
KomentárRoland Rooben 23-09-2019 01:35:21:
MinisterJahnátek nechá projekt pôžičiek pre farmárov dobehnúť do konca
Inzercia
TOPlist
Bottom panel

© 2007 - 2017 všetky práva vyhradené! Obsah portálu je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis, šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Články uverejnené na Agroserveri neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.
Farby na stenu Farby, laky, omietky Košice